Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Znajdź długie kolczyki na www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie.

Szykowna biżuteria świetnie uwydatnia naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją założyć do pracy, na wielkie bale czy też romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych typów urody – mogą je nosić panie z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o płynnych konturach twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy finalnie uzyskać. Kolczyki o długości minimum 2 centymetry doskonale wyszczuplają szyję i wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu właściwości mają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, przykładowo, w formie rurek czy liści. Modne są także wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie wybija się stylizacji, a przy tym wspaniale wyglądają na uszach. Za sprawą dobrze dopasowanej biżuterii całe ciało sprawia wrażenie lżejszego i staje się wizualnie smuklejsze. Długie kolczyki mogą także mieć formę kół – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na zabawę szkolną i Sylwestra

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą idealnym uzupełnieniem wieczorowej sukni, założonej np. na ślub koleżanki, studniówkę bądź Sylwestra. Wyraziste kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami uwydatnią niebieski kolor oczu, a pozłacane pałeczki będą wyśmienicie pasować do pozostałych elementów biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące i znakomicie uwydatniają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask bez dwóch zdań zachwyci każdego. Wspaniałym pomysłem na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]