Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Biżuteria srebrna sklep. Zdobądź więcej informacji.

Jest z nami od tysięcy lat i mimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swego rodzaju dekoracją ciała, a także umożliwia oddanie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą panie oraz mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, że jej używanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo czasu, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją zarysować albo pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]