Kolczyki kwiaty – emaliowane i z kamieniami szlachetnymi

Jeśli chcesz zamówić kolczyki kwiatki, odwiedź tę stronę.

Od stuleci jeden z najważniejszych motywów wykorzystywanych przez jubilerów to kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Wśród głównych z nich wymienić wypada bezapelacyjnie ogromną różnorodność tego typu wzorów, która sprawia, że błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dzieci, jak i dorosłe kobiety. Nie możemy zapominać też o przyciągającym wzrok designie, którym częstokroć wyróżniają się kolczyki kwiatki oraz inna biżuteria wykorzystująca wzory roślinne – albowiem ona idealnie pasuje zarówno do stylizacji noszonych na co dzień, jak i szykownych, wieczorowych kreacji. Jak zatem wybierać kolczyki kwiatki, aby dobrze się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – emaliowane bądź ubogacone kamieniami szlachetnymi

Kolczyki kwiatki mogą być naprawdę fantastycznym uzupełnieniem każdego stroju – w szeregu przypadków stają się nawet najbardziej wyrazistym jej elementem. Żeby tak jednak było, trzeba je prawidłowo dopasować do danej stylizacji. W przypadku kreacji wieczorowych albo tych ubieranych na oficjalne wydarzenia, najlepszym wyborem do nich okażą się niewątpliwie kolczyki kwiatki ubogacone kryształkami Swarovskiego bądź drogimi kamieniami. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się schludnie przy mniej formalnych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi przeważnie mają sztyfty. Odrębną kategorię stanowią kolczyki tworzone z przedtem nieczęsto używanych w branży jubilerskiej surowców, jak na przykład ceramika, drewno bądź tworzywa sztuczne.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe motywy bazowane na kształcie roślin

Pozostając nieprzerwanie w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie zaznaczyć, że kwiaty to nie jedyny motyw florystyczny, który podbił serca jubilerów i ich klientów. Ogromną popularnością cieszą się również wzory inspirowane kształtem pnączy oraz liści. Nieco mniej popularne – jakkolwiek możemy kupić je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem całych roślinnych sylwetek lub owoców.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]