Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Na www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka uzyskasz więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym typem biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, wyśmienicie podkreślają urodę, są też fenomenalnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wizyty w operze

Wzór serca jest szeroko używany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka są subtelnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, ale dyskretnie akcentują prawdziwe piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy i wydłużenia szyi. Takie kolczyki nadadzą się na bale sylwestrowe, spotkania z ukochanym bądź wielkie wyjścia i świetnie łączą się one z wieczorowymi sukienkami. Natomiast najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serca – znakomity prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra i złota. Modne są też kolczyki pozłacane – tańsze, a jednocześnie wyglądają bardzo efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone ukochanej osobie – babci, współmałżonce albo narzeczonej, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości i szacunku.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]