Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki srebrne, wejdź na https://www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne, a także w jakich miejscach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki fason kupić

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, a jednocześnie szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają szyję. Są wysadzane szlachetnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz metodę ich wykonania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować najmniejsze zanieczyszczenia. Należy przecierać je często miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast domowych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje niezwykle rysują miękką strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.