Wisiorki

Chcesz zamówić srebrny wisiorek? Wejdź na www.bizutik.pl

Magia wisiorków

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z nas mogą pozwolić sobie na komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łzy, kwadratu etc) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroki wybór jest także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]