Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Sprawdź, gdzie zamówić bransoletki z koralikami, wejdź na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami.

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które będą odpowiednie na wszystkie wyjścia. Mamy możliwość własnoręcznie je przygotować w domu lub kupić w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki staną się oryginalne.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu igły, nici, szydełka i zestawu koralików tworzymy niespotykaną biżuterię. To łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.Poza tym, w Sieci mamy dostęp do wielu stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak własnoręcznie robić bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Metodę Peyote stosujemy, gdy chcemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju bransoletki potrzebujemy: igły, nici lub żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej pracochłonny niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest niezliczona ilość szablonów, jakimi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy korzystania z cyfrowych schematów, które znacznie ułatwiają wykonywanie osobistej bransoletki. Dostępne są zarówno jednokolorowe modele, jak i zawierające przejścia kolorystyczne.Jeśli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z akcesoriami.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]