Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące automatycznego księgowania przelewów.

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla szkół, podmiotów oferujących usługi oraz pensjonatów

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym doskonale sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]