Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Szukasz więcej wiadomości dotyczących modelowania 3D? Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/

Świat rysunku bez ustanku się rozwija i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki na rzecz wykonywania swoich prac tylko cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już ogromnych nakładów finansowych – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka funkcji Blender 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Korzystanie z każdego programu można przyswoić sobie na własną rękę, aczkolwiek proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz jest niezwykle irytujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno odkryli program Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta pokazując detale, które wymagają poprawy i proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w w branży gier wideo i filmowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i poważaną głównie w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu artyści i pasjonaci 3D chcący poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności lub spróbować nowych form ekspresji.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]