Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Skieruj się tu żeby zobaczyć, kto przygotowuje wirtualny spacer Google Maps.

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby firmy czy też nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – podnieś atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]