Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Uzyskaj poradę od fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, jego stworzenie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż ma on stosowne kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]