spacer 3D, Street View w mapach Google

Wirtualny spacer Google po Twojej firmie? To się opłaca!

Spacery Google to ciesząca się ogromną popularnością forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez trudu w kilka sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do dalekiego Maui na Hawajach, by zobaczyć rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać niedostępne zakątki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy biurze i prezentować je przyszłym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, natomiast prezentuje się bardzo efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się je wykorzystywać do promocji?

Spacer Google — Google Street View

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania miejsc na całym świecie. Polega on na tym, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a w następnej kolejności łączy je i udostępnia na Google Maps. Z ich pomocą, po kliknięciu w daną lokalizację, możemy rozglądać się dół i w górę, na boki oraz możemy samemu decydować, w którym kierunku chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy tam naprawdę byli. Można też zwiedzać okolicę i docierać do następnych lokalizacji — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i obserwując otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer Google po naszej firmie?

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru Google po naszej restauracji, firmie czy hotelu. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie składa je w wirtualny spacer. Cena usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to z reguły od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok standardowych fotografii i umożliwić aktualnym i potencjalnym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a sam spacer możemy też wstawić na naszą firmową stronę.

Czy opłaca się zamówić spacer 3D po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego lokalu przez potencjalnego klienta. Bez wątpienia powinno się stworzyć taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Klienci, patrząc na nasz hotel, mieszkanie do wynajęcia czy sklep zdobędą masę ważnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które wcześniej poznają zdalnie warunki panujące w danej firmie, o wiele chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu witryny i promowaniu naszej firmy w Mapach Google. Wirtualne spacery VR przeglądać na wszystkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]