Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Korzystna oferta wypraw górskich dla początkujących znajduje się na tej stronie.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym świetnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod okiem doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Organizujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest mocna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]