Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Dalsze informacje o skrzynce telekomunikacyjnej.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym mieszkaniu – określa to polskie prawo. U dystrybutorów wyróżniamy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z wytrzymałego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz szkodliwe czynniki klimatyczne. Następna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są ważne przewody – na przykład kable koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć np. na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj modele

Istotnym czynnikiem jest również ochrona przed ingerencją osób niepowołanych do środka szafki. Uniwersalne zasuwy znakomicie spełniają swoją funkcję. To ważne także w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie można zapominać też o uporządkowaniu kabli – w tym celu wykorzystuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]