polski producent silników elektrycznych, ultra robotics

Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory oraz przekładnie od uznanych producentów

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz silników prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]