Budowa domów drewnianych – połączenie stylu podhalańskiego z nowoczesnością

Chcesz sprawdzić, kto oferuje budowę domów drewnianych? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na http://bit.ly/2d5PWBs

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się również wielkimi stratami energii. Dzisiaj wygląda to całkiem inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to dzisiaj doskonały przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak często określa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, spadzisty dach pokryty gontem, weranda lub balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, zalecają dobór odpowiednich okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się często w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjalistom

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Dlatego najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się doskonale, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]