projekty domów drewnianych nowoczesnych, domy drewniane projekty

Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Nowoczesne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie marzenia o własnej nieruchomości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej popularne. To połączenie innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać fachowca

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z naturalnych materiałów, co powoduje, że w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Kolejnym plusem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać również w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem betonowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]