Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Producent okien Małopolska - sprawdź co może Ci zaproponować.

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle wytworne i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych nieruchomości po futurystyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – okna wyjątkowo pięknie

Współcześnie okna drewniane są produkowane przy użyciu najnowszych metod, co sprawia, że cechują się optymalnym współczynnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a mycie jest banalnie proste. Okna drewniane wyglądają bardzo pięknie, posiadają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można samodzielnie je konserwować. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia także piękne schody, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy remontowaniu wnętrz – to element organiczny i absolutnie zdrowy dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i piękne elementy drewniane.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]