Designerski stolik kawowy – dekoracja i użyteczny mebel w jednym

Dowiedz się więcej o stoliku designerskim na https://tinyurl.com/yfny7s6z.

Choć czasem poniektórzy projektanci wnętrz czasem pomijają go w aranżacjach, stolik kawowy w dalszym ciągu jest ważnym meblem, który można spotkać w większości naszych mieszkań. Nic w tym dziwnego, bo łączy on w sobie jednocześnie funkcję użytkową, jak i dekoracyjną.

Stolik kawowy – miejsce na kawę i trzymanie niewielkich przedmiotów

Polacy większość czasu przebywają w salonie. W tym pomieszczeniu wypoczywamy, oglądamy telewizję, przyjmujemy gości, czytamy, także tu notorycznie również jemy. Oczywiste jest zatem, iż meble użyte w salonie powinny tworzyć przestrzeń, która daje poczucie komfortu, ale która jednocześnie nie obniża jej funkcjonalności. Stolik kawowy, jak jego nazwa podpowiada, służy w głównej mierze jako mebel, na którym układamy kubki z kawą lub herbatą i przekąski, wtedy kiedy podejmujemy gości, ale również gdy relaksujemy się z rodziną. Inne zastosowanie stolika kawowego to miejsce składowania przydatnych sprzętów i drobiazgów, po które wciąż sięgamy, np. pilota do TV, tabletu, okularów albo czasopism, które właśnie czytamy. Jest to także powierzchnia, gdzie można po prostu umieścić niewielkie elementy dekoracyjne, jak potpourri z suszonych kwiatów lub tealighty.

Nowoczesny stoliki kawowe – dopasujesz do każdego stylu wnętrza aranżacji

Mimo swoich paru zastosowań stolik kawowy musi być w zasadniczo niewidoczny, a więc należycie wpasowany w plan wnętrza. Jest to z reguły niski mebel – jego wysokość to przeważnie 50 cm, ponieważ nie może zasłaniać przestrzeni salonu, ale również postawione na nim drobiazgi czy szklanki muszą być w zasięgu ręki osoby, która go używa. Nowoczesne designerskie stoliki kawowe produkowane w pracowniach najlepszych projektantów rewelacyjnie łączą w sobie funkcję dekoracyjną oraz użytkową. Zróżnicowanie kształtów takich stolików kawowych sprawia, że klient bez problemu odnajdzie model pasujący do stylu paryskiego, vintage lub do loftu. Warto zamawiać meble rzemieślnicze, wyprodukowane ręcznie z litego drewna, co gwarantuje, iż będą nie tylko solidne, ale również będą świetnie wyglądać.

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]