Jak wybrać stół i dlaczego to ważny mebel?

Potrzebujesz stołu dębowego nowoczesnego? Sprawdź https://bit.ly/3vInL2C.

Czy postawiony w kuchni, w jadalni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze pozostanie głównym meblem w domu. W związku z tym kupując stół warto postawić nie tylko na jego interesujący design, ale i jego jakość.

Stół w mieszkaniu – utrwala więzi rodzinnych

W salonie przesiadujemy przez przeważającą część czasu i tam również zazwyczaj wypoczywamy, niemniej jednak to stół w jadalni jest rzeczywistym centralnym miejscem w mieszkaniu. Godziny, które spędza się na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi, znamiennie wpływają na budowanie więzi rodzinnych i towarzyskich. Stół jednoczy, gdyż umożliwia bliskość dużej ilości ludzi na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji rozbudza pragnienie konwersacji między ludźmi. Wskazane jest zorganizować mieszkanie tak, by wydzielić w nim przestrzeń na ustawienie stołu z daleka m.in. od hałaśliwego telewizora. Dzięki temu nie tylko powszednie posiłki, ale też imprezy świąteczne lub imieninowe umożliwią uczestnikom skupić się na tym co w owej momencie jest istotne, a więc konwersacji z rodziną i ze znajomymi. Wiele badań wykazuje ponadto, że spożywanie posiłków przy stole pomaga rozwinąć poprawne nawyki żywieniowe również u najmłodszych. Przy stole spożywamy posiłki wolniej i bez poczucia stresu, na co spory wpływ ma, rzecz jasna, styczność z najbliższymi.

Nowoczesny stół do kuchni z drewna – rewelacyjna wytrzymałość

Stół do jadalni czy kuchni musi być solidny. Będzie przecież codziennie wykorzystywany, nieraz nie tylko celem spożycia posiłku, ale również jako miejsce odrabiania lekcji, zrealizowania jakichś prac, które wymagają sporej poziomej powierzchni czy ot tak rozrywki, przykładowo układania puzzli z maluchami i gry w pasjansa lub w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły drewna litego od najlepszych projektantów charakteryzują się naturalnością materiałów użytych do ich wytworzenia (między innymi drewno orzechowe oraz dębowe), niezwykłą solidnością wykonania, a także niepowtarzalnym wyglądem, których na próżno szukać w asortymencie meblowych sieciówek. Projektanci designerskich stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, użyteczne podczas doraźnych spotkań w dużym gronie rodzinnym. Zamawiając rzemieślniczy stół z litego drewna możemy mieć pewność, iż nabywamy stół, który nie zniszczy się przez lata. Dostajemy także opcję personalizacji stołu, i co za tym idzie lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy zaaranżować pomieszczenie.

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]