Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro projektów Kraków, zajrzyj tutaj.

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą zamieszkać w ustawnym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a potem czynnie pilnować zaawansowanie robót, zaplanować renowację budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych domów, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię kreatywne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie po prostu przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi kawiarnie, budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy mieszkania na wynajem. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki danego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]