Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Zleć catering na wesele.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny bądź wesela, od wielu już lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na które sprasza się nieraz nawet i setkę osób. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a następnie przyrządzać oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – postaw na zawodowych kelnerów i szefów kuchni

Organizacja zabawy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na wybór ozdób sali, rozsyłanie zaproszeń , układanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych podczas zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, że stoły będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy będą pyszne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie podawać gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Jadłospis wesela skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Wesela kierują się swoimi regułami, tak w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość sam skompilować jadłospis z zaproponowanych potraw. Warto jednakże zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]