Jak wybrać najlepszy lokal na komunię?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie sali na komunie w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/komunia/.

Przyjęcie komunijne jest dla pociechy tak samo wyczekiwanym wydarzeniem, co sam ceremoniał przyjęcia sakramentu. Nic w tym zdumiewającego, jako że to często pierwsza naprawdę duża impreza rodzinna, na której dziecko jest świadome, iż wszystko skupione jest wyłącznie na nim. Wobec tego rodzice pragną, żeby ten dzień uchował się przez całe życie w jego pamięci.

Sala na komunię – wynajmij natychmiast jak zostanie ogłoszona data wydarzenia

Już przed wysyłką zaproszeń na sakrament rodzice powinni się zdecydować czy poczęstują krewnych we własnym domu czy niezbędne będzie wynajęcie lokalu. Przyjęcie gości w domu jest zwykle opcją wtedy, jeżeli urządzamy uroczysty obiad jedynie dla najbliższej kilkunastoosobowej rodziny, aczkolwiek to już rzadkość. Obiady komunijne przeistoczyły się w ostatnich czasach w duże eventy rodzinne, na które sprasza się niekiedy do kilkudziesięciu gości, dlatego też zwykle odbywają się w restauracjach albo domach weselnych. Jeżeli planujemy zabukować pojemny lokal, powinno się zacząć poszukiwania sali, jak tylko zostanie ustalona data sakramentu. W okresie komunijnym istotnym problemem może być także zatrudnienie dobrej firmy cateringowej, zatem zalecamy wybrać taką salę na organizację obiadu, która współpracuje na stałe ze sprawdzonym dostawcą cateringu, wyspecjalizowanym w opracowaniu menu na komunie. Istotne jest także to, by sala na przyjęcie komunijne zlokalizowana była tak, aby dojazd wszystkich uczestników imprezy z kościoła był błyskawiczny oraz komfortowy.

Organizacja komunii – interesujące zabawy dla dzieci, upominki, pamiątkowe fotografie

Rozważ wynajęcie fotografa, który uwieczni na zawsze ten dzień – nie tylko obrządek w kościele, ale także późniejszą zabawę gości. Obyczajem stały się również stylizowane sesje zdjęciowe pociechy w komunijnej szacie oraz jego wspólne zdjęcia z rodzicami chrzestnymi i rodziną. Sala komunijna powinna zatem oferować zjawiskowe, schludne wnętrza. Dodatkowym plusem będzie możliwość skorzystania z pobliskiego ogrodu, gdzie przy słonecznej pogodzie uda się urządzić sesję zdjęciową na świeżym powietrzu. Możliwość skorzystania z ogrodu to również atrakcja dla kilkuletnich uczestników przyjęcia komunijnego – jeżeli będzie ich wielu, zalecamy zastanowić się nad zatrudnieniem animatora, który zajmie dzieci interesującymi zabawami.
Rzecz jasna, zaproszeni na obiad komunijne przywiozą podarki dla dziecka. Rodzice zazwyczaj dają im pełną dowolność z tym zakresie. Jednakże nie będzie w negatywnie odbierane, jeżeli poinformujemy w zaproszeniu, iż nie zgadzamy się na niektóre typy prezentów, np. zabawkowe pistolety czy quada.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]