Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Na joannaklusak.com zlecisz przygotowanie projektów mieszkań Kraków fachowcowi

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]