Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu dla firm? Zajrzyj na lastrada.pl.

Konferencja, ważne negocjacje biznesowe czy warsztaty – każda pokaźniejsza firma zapewne kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane spotkanie zainteresuje duże tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania, które przeważnie trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez parę dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są zazwyczaj trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść większy posiłek w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, również wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie ubrania i dłoni. Oferta cateringu firmowego obejmuje także udostępnienie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Urządzasz warsztaty? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze problemów roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych kubków, spożywając kupione po drodze w piekarni czy też przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał również o wygodę uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]