Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Sprawdź, komu zlecić organizację imprez firmowych. Skieruj się w to miejsce.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne bądź grille dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają za zadanie ukształtowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, by celebrować podpisane kontrakty, jak również rozmaite bankiety dla partnerów biznesowych, sympozja i kursy. Takie imprezy wymagają właściwego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiego lokalu!

O ile nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, warto szukać ofert wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi planowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników spółki, w trakcie których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach zorganizować imprezę w wyjątkowym miejscu, które wyraźnie uwydatni doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na event zaproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną obok rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej

Planując wydarzenie firmowe nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce pysznych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie prestiżowych imprez wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym najlepszej obsługi. Należy zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]