Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Więcej informacji o cateringu na imprezy w Krakowie - zajrzyj tutaj.

Okres letni obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale właściwie każdego tygodnia w rozmaitych miastach kraju mają miejsce benefisy, konferencje czy gale. Wszystkie te eventy potrzebują należytej oprawy, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – liczy się doświadczenie

Masz zabukowaną salę na event lub zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia przepysznych ciepłych posiłków, przekąsek i trunków. Pamiętaj, że w czasie ważnych gal nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy imprezy jest ważna – odpowiedni rozkład stołów, szykowne dekoracje, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu jak w najlepszych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Zaletą zlecenia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje wyśmienite menu, ale także szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Napoje i potrawy będą przywiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie klienta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić gości demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, żeby przyjrzeć się na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset gości. Podczas ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które zakąski, dania i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]