Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu Balice na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]