Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Na https://pandaparking.pl dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice.

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto z niego skorzystać?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje również darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]