Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – 1200 metrów od lotniska

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.