Profesjonalne czyszczenie grobów

Opieka nad grobami Kraków - skieruj się w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze

Oblicze grobów naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Ceny, jakie trzeba opłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]