Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty przyjęć okolicznościowych!

Kiedy ktoś mówi o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także zabawy z okazji 18-tych urodzin, komunie czy chrzciny. Jeśli lista gości jest długa, najczęściej nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy pozostaje nam zabukować pasujący do okazji lokal.

Jak wybierać salę na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną grupę gości stanowią najmłodsi, a więc komunie bądź chrzciny, dobrze jest urządzać w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom też powinny być dopasowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednak rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal królewskiej atmosferze urządzane są w nim chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do 130 osób. A gdy przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści nawet ponad 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, poprzez rozłożenie i dekorację stołów, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]