Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Sala weselna Kraków - sprawdź informacje o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary i ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka dość istotnych czynników. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc wybranie menu, przystrojenie sali i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić około 130 gości. Imprezę można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 40 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]