Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Wymiana baterii - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Telefony, tablety i laptopy stały się nierozłącznym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, stąd nabywając te urządzenia najczęściej staramy się wybrać te godne zaufania. Taką renomą szczycą się od dawna produkty firmy Apple, które mimo dość wysokiej ceny w stosunku do urządzeń innych marek, z każdym rokiem zyskują sobie miliony kolejnych klientów. Jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może przestać prawidłowo działać albo zostać uszkodzony wskutek nieostrożnego używania. Ale nie znaczy to, iż natychmiast powinno się wymienić go na nowy – wystarczy bowiem dostarczyć go do serwisu Apple.

Wymiana szybki i baterii – co można zlecić Serwisowi iPhone Warszawa

Kto używał produktów Apple wie z doświadczenia, że sprzęt ten pracują sprawnie przez wiele lat, ale nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa regularnie dostaje zlecenia na wymianę szybki tylnej i przedniej, rozbitych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która po latach traci pojemność, a także wymianę innych drobnych podzespołów jak niereagujący przycisk głośności lub popsute gniazdo ładowarki. Eksperci serwisu pomogą też w przypadku potrzeby odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Gdy wygaśnie gwarancja napraw smartfon w Serwisie iPhone Warszawa

Dopóki smartfon ma ważną gwarancję większość napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Problemy pojawiają się po zakończeniu gwarancji, ponieważ likwidacja nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość wysokie koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Na szczęście na obszarze całej Polski, z reguły w dużych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią dokonać naprawę produktów tej firmy nowej i starej generacji, sprzedawanych w okresie ostatniego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XS MAX oraz XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w pobliżu miasta nie działa serwis serwisu Apple więc nie masz możliwości telefonu dostarczyć osobiście do punktu, poszukaj ekspertów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555