Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Więcej informacji o serwisie okien Warszawa na www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie działają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]