Badania operatorów
Badania operatorów Bielsko Biała - kliknij w to miejsce po dalsze informacje o tych usługach
Są niezbędne jeśli musimy stwierdzić, czy ktoś może pracować jako kierowca wózka oraz innego pojazdu. Mimo, że wielu kandydatów podchodzi do nich ze strachem, jeśli nie mamy schorzeń psychicznych, ich przejście nie powinno sprawić nam znaczących kłopotów. Jak zatem wyglądają badania operatorów urządzeń? Jakich rzeczy należy się po nich spodziewać?
Jak wyglądają badania operatorów?
Na pierwszym etapie testu kandydat otrzymuje przygotowany przez specjalistę kwestionariusz. Ma w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące działania w rozmaitych, często problematycznych sytuacjach. Po sprawdzeniu kwestionariusza przyszłego kierowcy, prowadzący będzie miał możliwość określić, jak dobrze reaguje na stres oraz przetestować jego inteligencję lub zdolności interpersonalne. Treść kwestionariuszy jest zależna od tego, jaki zawód wybrał starający się o uprawnienia. Pierwsza część badania operatorów często powoduje ogromny stres, ale jej przejście nie jest trudne.
Koniec badania operatorów
Końcowa część badania operatorów odbywa się z użyciem odpowiednio opracowanych urządzeń. Kolejne testy sprawdzają takie cechy jak czas reagowania oraz podejmowanie decyzji w przypadkowych przypadkach. Warto wiedzieć, że w niektórych sytuacjach ten element badań może nie być przeprowadzony. Tak się stanie, jeśli kandydat w rozmowie nie będzie krył gorszego nastroju albo badanie wykaże, iż przed odwiedzeniem przychodni wypił napój wyskokowy. Zaplanowane działanie może być wtedy przełożone albo – gdy przyczyną okaże się spożycie alkoholu – również odwołane.
Dane teleadresowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała
Mob.: 608 315 680
E-mail:
[email protected]