Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Szukasz porady polskiego psychologa w UK? Zajrzyj na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, lecz ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, rodzą wiele problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się też trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339