Zastosowanie urządzeń do fali uderzeniowej

Na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej uzyskasz więcej szczegółów o wyposażenie terapia falą uderzeniową.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak bóle nadgarstka, bóle kręgosłupa, ostroga piętowa czy tzw. łokieć tenisisty. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na prowadzenie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]