aktualizowanie wordpressa, wp security

Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się niezmiernie popularnym CMS-em. Dzięki temu, że jest szybki i bez trudu można opanować zasady posługiwania się nim, stosuje się go aktualnie do tworzenia sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron firmowych. Jednak ten CMS bywa przyczyną kłopotliwych sytuacji, dlatego istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o okresowym wdrażaniu nowych wersji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bezspornie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji WordPressa. Raz za razem jednakże podmioty po postawieniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na zawirusowanie czy ataki cyberprzestępców. Co więcej, pomimo że WordPress jest bardzo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny wymagane jest, aby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, należy powierzyć opiekę nad stroną rzeczoznawcy.

Opieka techniczna nad stroną internetową – usługa dla freelancerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne i ciągłe działanie ich strony oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie oferty zawarta usuwanie następstw cyberataków, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]