Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Więcej szczegółów o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce uzyskasz tutaj.

Chociaż małopolskie jest jednym z mniejszych województw w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, więc zdarza się, że trudno znaleźć coś dla siebie w natłoku wiadomości o zbliżających się eventach kulturalnych bądź sportowych oraz godnych zwiedzenia zabytkach w Małopolsce.

Znane i nieznane miejsca w Małopolsce – poznaj serwis stworzony specjalnie dla turystów

By zaprezentować wszystkim atrakcje turystyczne tego województwa, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o wystawach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w serwisie? Podróżnicy organizujący pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie zauważą mapę, na której prędko wyszukają galerie i zabytki, Centra Informacji Turystycznej oraz pensjonaty, hotele i schroniska młodzieżowe położone w miejscowościach województwa. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski też pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o wypożyczalniach samochodów i parkingach. Oprócz tego dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi urok parków narodowych i krajobrazowych, zamek na Wawelu oraz atrakcje narciarskie.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce z myślą o obcokrajowców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych górskich miejscowości. Newsy znajdujące się na stronie dostępne są więc w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku hiszpańskim, włoskim oraz niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu indeks konsulatów i ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski. Niezwykle pomocna dla cudzoziemców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają ważne wyrażenia i powiedzenia, które umożliwią im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wizyty naszym kraju.

Dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego