Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Potrzebujesz strony internetowej Kraków? Kliknij tutaj.

Funkcjonalność stron internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www musimy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także doświadczeniu użytkowników – jeśli poruszanie się po stronie będzie dla nich źródłem problemów, od razu wejdą na inną witrynę lub wybiorą usługi konkurencji. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona witryna? Jak zadbać, by użytkownicy nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną zasadą, którą powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów portalu – ściągną wtedy wzrok użytkownika i skłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, nie zapominając jednak o tym, by tony bilansowały się na stronie. Ważne jest również to, żeby główne elementy strony osadzić na osi, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej agencji zlecić?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie nowoczesnej witryny www nie jest łatwe. W razie witryny firmowej złym pomysłem okaże się więc amatorskie jej przygotowanie. By zyskać gwarancję, że witryna będzie generować korzyści, warto powierzyć to fachowcom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]