Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli potrzebujesz części do Renault, powinieneś odwiedzić ten adres.

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]