części Dacia, Dacia części

Części zamienne do samochodów Dacia – które elementy najczęściej wymieniamy?

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który od dnia założenia współpracuje z firmą Renault. W naszym kraju samochody tej marki wzbudzają ogromne zainteresowaniem klientów – są sprzedawane w przystępnych cenach, komfortowe, obszerne, gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia można bez trudu kupić w wielu zakładach motoryzacyjnych czy sklepach stacjonarnych oraz online. Wedle statystyk w 2018 r. najczęściej nabywanym modelem Dacii był Duster – w omawianym roku kupiono blisko 10 tysięcy sztuk. Na drugiej pozycji znalazła się Dacia Sandero z liczbą niemal 6,5 tysiąca kupionych egzemplarzy. Kupujący chętnie wybierali także model Lodgy.

Oświetlenie, układ hamulcowy – te części Dacia być może zamienisz

Zgodnie z opinią właścicieli aut marki Dacia, zużyciu dość szybko ulegają elementy takie jak układ hamulcowy, światła, kontrola układu ABS, jak również elektronika, jakkolwiek jest to normalne przy częstej eksploatacji pojazdu. Na szczęście często ulegające awariom części Dacia można nabyć w szeroko zaopatrzonych sklepach internetowych, w których dostępne są zarówno elementy karoserii, układu wydechowego, jak i akcesoria wewnętrzne pojazdów. Za sprawą obszernej oferty sklepów można bez problemu zatroszczyć się o każdą, również tak drobną część naszego auta jak klamki drzwi czy uszczelki.

Zaopatrz się w części Dacia online

Z jakiej przyczyny opłaca się zamówić części Dacia online? Przede wszystkim z uwagi na ogromną ofertę modułów eksploatacyjnych, jak również przystępne ceny. Z asortymentu sklepów internetowych na co dzień korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też profesjonalni mechanicy samochodowi szukający części do warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]