Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Kup drzwi drewniane na wymiar na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu świetne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkanaście lat

Drewno to ekologiczny materiał, który zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, że staje się ono bardziej intymne i przytulne, a należycie konserwowany zachowa się w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat. Obecna technologia umożliwia doskonałe łączenie cech drewna z potrzebami współczesnego nabywcy, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (a więc nie zniekształcają się) i właściwą izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni każdym kolorem, bejcą lub lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach wielorakiego typu – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, wzory z progiem lub bez, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez długi czas.

Drzwi drewniane produkowane są również na wymiar

Chciałbyś założyć w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, fachowe doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami ornamentowymi, witrażowymi czy bezpiecznymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]