Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Kliknij tu, aby zaopatrzyć się w etykiety na bimber.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na Sylwestra, urodziny bądź wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – podziękuj rodzinie i znajomym

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale także coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z alkoholem może też przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, dodając na nich informację o dniu i miejscu ślubu, imionach nowożeńców lub podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych barwach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej lub wieczorze panieńskim.

Dekoruj swoje alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz wina, nalewki czy soki, a następnie dajesz je rodzinie czy też kolegom przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]