Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli szukasz balonu do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]