Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Kup drukarkę 3D.

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz urządzenia. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90%. Główne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne prototypy, co jest szczególnie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest solidny oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie występują wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]