maseczka z przyłbicą, maseczka wielokrotnego użytku

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

COVID-19, który opanował wszystkie kraje, pod każdym względem przeistoczył nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność korzystania ze rozmaitych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do apteki lub urzędu, gdzie przeważnie przebywamy w większym skupisku ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Co jednakże uczynić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Wygodna ochronna przyłbica zabezpiecza tak samo jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z tkaniny są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, powinny zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w jednakowym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa usta i nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są komfort, trwałość oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy) przy pomocy mydła.

Mini przyłbica – dla ludzi pracujących i astmatyków

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Młodzież na pewno doceni również to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]