Odwiedź sklep z drukarkami 3D i znajdź sprzęt dla swojej firmy

Szukasz sklepu z drukarkami 3D? Koniecznie powinieneś odwiedzić cadxpert.pl.

Jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, SLS, SLA, PolyJet i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor sprzętu marki Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę przyrządów do drukowania przestrzennego – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz inne (inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami firma CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do specjalistów, biznesmenów i przedstawicieli przeróżnych branż (urządzenia marki Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują skonsultować z profesjonalistami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z oferty CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zaintrygowani procedurą druku przestrzennego, powinni przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też kompleksową obsługę posprzedażową: wsparcie merytoryczne oraz techniczne, przeszkolenie z obsługi kupionych sprzętów czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych korporacji

Jaką wysokość osiągają koszty urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Już mała lub średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego szybko się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi odlewnictwo, stomatologia, motoryzacja oraz medycyna, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego prężnie się rozwija – wraz z postępem idą innowacyjne technologie i możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne koncerny. Obecnie – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Sprzęt do druku przestrzennego są ciągle rozwijane i ulepszane, z każdym rokiem zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]