Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Dowiedz się, gdzie zamówić shuttersy, wejdź na skyshutters.pl.

Urządzając pomieszczenia, na ogół nie poświęca się zbyt wiele uwagi ozdobie okien. W większości wypadków decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, to znaczy zasłony oraz firany, które czasem łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowość w europejskich domach

Nadrzędną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych poruszają się, wobec tego można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb mieszkańców. Wykonuje się je z PCV, drewna, jak również z płyt MDF. Okiennice wewnętrzne shutters instaluje się z reguły na oknach, jakkolwiek świetnie sprawdzą się też na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się nadal stosunkowo rzadko, ale każdy z nas zapewne w kinie bądź w telewizji, bowiem tego typu okiennice są bardzo popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w RPA czy w Nowej Zelandii.

Czy warto postawić na okiennice wewnętrzne shutters?

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko znakomicie wyglądają, lecz mają też zastosowanie. Dzięki nim można regulować użycie energii słonecznej: latem powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a zimą – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na przeważającej większości okien. Wykonuje i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, że są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom bardzo ciekawy wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości posesji. Wypada dodatkowo podkreślić, iż shuttersy reguluje się bez pomocy linek, co posiadacze psotnych psów i kotów oraz rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się wystające łańcuszki, uznają zapewne za spory plus.

Dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]